[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Tuzla Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Tuzla Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Tuzla Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Tuzla Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Tuzla Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Tuzla Bilgisayar Teknik Servisi

Tuzla Bilgisayar Servisi

Tuzla Bilgisayar Tamiri

Tuzla Teknik Servisi

Tuzla Apple Servisi

Tuzla Apple Tamiri

Tuzla Apple Bayisi

Tuzla Apple

Tuzla Mac Servisi

Tuzla Mac Tamiri

Tuzla İpod Servisi

Tuzla İpod Tamiri

Tuzla İphone Servisi

Tuzla İphone Tamiri

Tuzla Tablet Pc Servisi

Tuzla Tablet Pc Tamiri

Tuzla Tablet Bilgisayar Servisi

Tuzla Tablet Bilgisayar Tamiri

Tuzla Notebook Tamiri

Tuzla Notebook Servisi

Tuzla Notebook Teknik Servisi

Tuzla Laptop Tamiri

Tuzla Laptop Servisi

Tuzla Laptop Teknik Servisi

Tuzla Adsl Kurulumu

Tuzla Fiber İnternet Kurulumu

Tuzla Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Tuzla Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Tuzla Web Sayfası Tasarımı

Tuzla Web Tasarımı

Tuzla Bilgisayar Satışı

Tuzla Notebook Satışı

Tuzla Kurumsal Bakım Anlaşması

Tuzla Data(Veri) Kurtarma

Tuzla Bilgisayarcı

Tuzla Bilgisayar

Tuzla Bilgisayarcılar

Tuzla Kartuş Dolumu

Tuzla Toner Dolumu

Tuzla Bilgisayar Satın al

Tuzla Tamirci

Tuzla Servisi

Tuzla Yazıcı Tamiri

Tuzla Bilgisayar Servisleri

Tuzla Bilgisayar Onarımı

Tuzla Bilgisayar Bakımı

Tuzla Bilgisayar Format Servisi

Tuzla Bilgisayar Desteği

Tuzla Bilgisayar Yedek Parçası

Tuzla Yerinde Bilgisayar Servisi

Tuzla Evlere Bilgisayar Servisi

Tuzla işyerlerine Bilgisayar Servisi

Tuzla Pc Servisi

Tuzla Pc Servisleri

Tuzla Pc Tamiri

Tuzla Pc Tamircisi

Tuzla Pc Teknik Servisi

Tuzla Pc Onarımı

Tuzla Pc Bakımı

Tuzla Pc Yedek Parçası

Tuzla Laptop Lcd Tamiri

Tuzla Notebook Ekran Tamiri

Tuzla Notebook Formatı

Tuzla Bilgisayar Bakım Anlaşması

Tuzla Notebook Yedek Parça

Tuzla Dizüstü Servisi

Tuzla Masaüstü Bilgisayar Servisi

Tuzla Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Tuzla semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Tuzla bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Tuzla Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Tuzla bilgisayar servisi hizmeti sadece Tuzla civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Tuzla bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Tuzla BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Tuzla bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Tuzla bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Tuzla BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Tuzla bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Tuzla bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Tuzla BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Tuzla Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Tuzla Bilgisayar Servisi ile Tuzla bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top