[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Maden Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Maden Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Maden Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Maden Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Maden Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Maden Bilgisayar Teknik Servisi

Maden Bilgisayar Servisi

Maden Bilgisayar Tamiri

Maden Teknik Servisi

Maden Apple Servisi

Maden Apple Tamiri

Maden Apple Bayisi

Maden Apple

Maden Mac Servisi

Maden Mac Tamiri

Maden İpod Servisi

Maden İpod Tamiri

Maden İphone Servisi

Maden İphone Tamiri

Maden Tablet Pc Servisi

Maden Tablet Pc Tamiri

Maden Tablet Bilgisayar Servisi

Maden Tablet Bilgisayar Tamiri

Maden Notebook Tamiri

Maden Notebook Servisi

Maden Notebook Teknik Servisi

Maden Laptop Tamiri

Maden Laptop Servisi

Maden Laptop Teknik Servisi

Maden Adsl Kurulumu

Maden Fiber İnternet Kurulumu

Maden Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Maden Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Maden Web Sayfası Tasarımı

Maden Web Tasarımı

Maden Bilgisayar Satışı

Maden Notebook Satışı

Maden Kurumsal Bakım Anlaşması

Maden Data(Veri) Kurtarma

Maden Bilgisayarcı

Maden Bilgisayar

Maden Bilgisayarcılar

Maden Kartuş Dolumu

Maden Toner Dolumu

Maden Bilgisayar Satın al

Maden Tamirci

Maden Servisi

Maden Yazıcı Tamiri

Maden Bilgisayar Servisleri

Maden Bilgisayar Onarımı

Maden Bilgisayar Bakımı

Maden Bilgisayar Format Servisi

Maden Bilgisayar Desteği

Maden Bilgisayar Yedek Parçası

Maden Yerinde Bilgisayar Servisi

Maden Evlere Bilgisayar Servisi

Maden işyerlerine Bilgisayar Servisi

Maden Pc Servisi

Maden Pc Servisleri

Maden Pc Tamiri

Maden Pc Tamircisi

Maden Pc Teknik Servisi

Maden Pc Onarımı

Maden Pc Bakımı

Maden Pc Yedek Parçası

Maden Laptop Lcd Tamiri

Maden Notebook Ekran Tamiri

Maden Notebook Formatı

Maden Bilgisayar Bakım Anlaşması

Maden Notebook Yedek Parça

Maden Dizüstü Servisi

Maden Masaüstü Bilgisayar Servisi

Maden Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Maden semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Maden bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Maden Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Maden bilgisayar servisi hizmeti sadece Maden civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Maden bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Maden BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Maden bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Maden bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Maden BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Maden bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Maden bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Maden BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Maden Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Maden Bilgisayar Servisi ile Maden bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top